fbpx

Hakkımızda

Merhaba, biz Girişimci Biri kurucuları Okan Gözel (Makine Mühendisi), Bahadır Gözel (Bilgisayar Mühendisi) 2018 yılında Girişimci Biri sayfasını kurarak dijitale ilk adımımızı atmış olduk.

Pandemiyle birlikte odağımızı E-Ticarete çevirdik. Aynı zamanda Dijital Pazarlama üzerine eğitimler alıp işler yaptık. E-Ticarette gördüğümüz kazanç hacmi sebebiyle Amazon’a yoğunlaştık ve Amazon Amerika’da E-Ticaret (Arbitrage) yapmaya başladık. 5 ay gibi kısa bir sürede toplamda 10.000$ (150.000 TL) ciroya ulaştık.

Bu seviye gelebilmek için çok fazla eğitim ve danışmanlık aldık.Gördük ki eğitimler yetersiz kalıp zaman alıyordu. Bizim yaşamış olduğumuz bu sıkıntıları sayfamızdaki girişimcilerin yaşamaması için BİREBİR DANIŞMANLIK verme kararı aldık.

“140 bin takipçili müşteri potansiyeliniz var, neden eğitim çıkartmıyorsunuz?” sorusuna cevap olarak da onlarca saatlik yetersiz eğitimler yerine bizimle yapacağınız canlı görüşmelerde direkt olarak yaşadığınız sorunlara ve aklınızdaki sorulara anında cevap bulacağı için daha verimli ve sonuca yönelik bir çalışma olacağını düşünüp birebir danışmanlık verme kararı aldık.

Belki birebir danışmanlık bizim için daha zor olacak ama biz de sıfırdan geldiğimizden dolayı ve takipçilerimizin de sıfırdan başlayacağını öngördüğümüz için birebir danışmanlığın daha verimli ve başarılı olacağını düşünerek çalışmalarımıza başladık.

Ekibimiz

Ekibimiz

1
Okan Gözel Makine Mühendisi
Girişimci Biri Kurucusu
2
Bahadır Gözel Bilgisayar Mühendisi
Girişimci Biri Kurucusu

Siz de Bizimle Dolar Kazanmaya Başlamak ve Gelirinizi Arttırmak İsterseniz