in

Büyük Markaların Bayilikleri 2019

bayilik
bayilik

bayilik

Burger King Bayilik Fiyatı

Burger King 80 ülkede 12,000’den fazla restoranı olan dünyaca ünlü bir markadır. Bu olağanüstü büyümenin sırrı bayilerin inanılmaz başarısıdır.

Müşterilerini daha da arttırmak için kahvaltılıklar ,salatalar , tatlılar , içecekler , dondurmalar gibi çok farklı seçenekler sunuyor. En üstte kalmak rakipleriyle yarışabilmek için sürekli yeni ürünler geliştiriyor.

Peki ya Burger King bayiliğinin fiyatı nedir ???

Bayilik bedeli 300,000 doları bulan Burger King. Rekabetin yoğun olmasına rağmer isminin büyüklüğünden dolayı kazanmanıza yardımcı oluyor. Burger King teknik ve işletme becerilerini geliştirecek 70 günlük bir başlangıç eğitimi verir.

İşe başladığınızda da bu eğitimler devam eder ve kendinizi sürekli geliştirirsiniz.

Aklınıza eseni yapabilir ve Burger King bayiliğini satın alabilirsiniz. Burger King bayiliği almak sizin için harika bir iş girişimi olacaktır. Burger King bayiliği almak için ayrıcalıklı olmanıza gerek yoktur.

45 yılık global bir marka olan bu firma bayilik deneyimini gerçekten çok iyi biliyor. Bayilik veren birçok firma arasında en iyi olanlardan birisi Burger King’dir ve en hızlı büyüyen bayilik sistemleri arasındadır.

Mc Donalds Bayilik

McDonald’s’ın Türkiye’deki ilk restoranını 1986’da İstanbul’da açtı. Şuan ise Türkiye genelinde 42 ilde, 270 restoranı var. Bunların 74’ü işletmeciler tarafından yönetiliyor.Firmanın tüm dünyada sunduğu standart lezzetlerinin yanı sıra Türk damak tadına uygun olarak geliştirdiği ürünleri de var.

.McDonald’s kriterlerine göre, cadde restoranlarının en az 250 metrekare olması gerekiyor. Franchise giriş bedeli 30 bin dolar +KDV. Bir restoranın ortalama yatırım maliyeti ise, restoranın tipine ve büyüklüğüne bağlı olarak 300-400 bin dolar+KDV arasında değişiyor.

Dünya’da İlk Beşe Giren Firma ”DOMİNOS”

Domino’s Pizza Türkiye, dünyada en hızlı büyüyen ilk beş ülkesinden biri konumunda. Firmanın 70 ile yayılmış toplam 500 şubesi var. Bunların 240 tanesi franchising sistemi ile müşterilerine hizmet ediyor. Gebze, İzmir, Ankara ve Gaziantep’te üretim ve lojistik merkezleri bulunuyor. Rusya, Azerbaycan ve Gürcistan başta olmak üzere Türk Cumhuriyetlerinin yönetimi Domino’s Türkiye tarafından gerçekleştiriliyor.

Yeni açılacak bir şube için en az 65-85 metrekarelik bir işyeri gereksinimi duyuluyor.Franchise giriş bedeli 60 bin dolar. Bir restoranın anahtar teslimi yatırım tutarı ise 480600 bin dolar arasında değişiyor.

Firma, Mangal, Bol Malzemos gibi Türk damak tadına uygun yeni lezzetleri menüsüne ekledi ve bu menüler tutulunca da yöresel ürünler geliştirmeye devam eden şirket, Konyalım, Kayseri Ateşi ve Adanalım gibi yeni çeşitleri menülerine ekledi.

Tavuk Dünyası Bayilik

bayilik

Tavuk dendiği zaman akla ilk gelen restoran zincirlerinin başında Tavuk Dünyası gelmektedir.Ki benimde en sevdiğim restorandır.Tavuk Dünyası Türkiye’de bir çok yerde açmış olduğu restoranlarla bizlere hizmet etmektedir.

Tavuk etinin çok farklı lezzetlerini ortaya çıkarıp insanların beğenisini kazanan Tavuk Dünyası, tavuğa bu lezzeti vermek için çok fazla araştırıp ürünlerini geliştirdiler , çok özel soslar kullandılar ve bu lezzete kavuştular.

Tavuk Dünyası franchise sistemiyle ülkenin bir çok yerine yayılmış durumdadır. Hemen hemen her AVM’nin restoran katında Tavuk Dünyası şubelerine ulaşmak mümkündür. Hem tavuğa verdikleri lezzetten dolayı hem de fiyatlarının uygun olmasından dolayı çokça tercih edilen restoranlardandır.

Belirli bir sermayesi olup da NE İŞ YAPSAM diye düşünenler için Tavuk Dünyası Franchise Sistemi iyi kazanç getirebilecek İş fikirlerinden bir tanesidir.

Tavuk Dünyası’nın Bayilik Adaylarında Aradığı Özellikler

Tavuk Dünyası bayi adayının girişimci bir ruha sahip olması

Başarma azmi yüksek olmalı

Tavuk Dünyası için gerekli olan yatımı miktarını karşılayabilecek finansal kaynaklara sahip olmalı

Tavuk Dünyası Franchise bedeli restoranın açılacağı yere göre değişiklik gösterebilir. 200350 Bin TL arası kuruluş ücreti bunun yanında aylık bayilik ve hizmet ücreti olarak da yüzde 3.5 oranında ücret alınmaktadır.

Tavuk Dünyası‘ndan franchise almak isteyenler Türkiye için web site üzerinden Franchise başvuru formunu doldurmalıdır.

KFC BAYİLİK

bayilik

KFC’nin Türkiye operasyonlarını 1989 yılından itibaren Turkent A.Ş. yönetmektedir. Turkent A.Ş, hem kendi şubelerini açmakta hemde bayilik vermektedir. KFC’nin bayiliği Türkiye’de ve dünya da en çok önerilen bayilikleri arasında yer alır.

Olağanüstü reklam tecrübesi ve marka kalitesi ile eşsiz bir karlı iş fırsatı sağlayan KFC’nin bayiliğini almak için de ekonomik yapınızın güçlü olması gerekiyor.Ayrıca ciddi iş potansiyeli bulunmayan şehir, ilçe veya lokasyonlara bayilik verilmiyor.

KFC’den bayilik alabilmeniz için ilk önce açacağınız yerin değerlendirmesinin Turkent A.Ş.’e sunulması gerekiyor. Bu potansiyel değerlendirmesinin ardından, Turkent A.Ş franchise sistemini lokasyon için aktif ediyor ve franchise görüşmeleri böylece başlıyor.

KFC bayilik bedeli ortalama 200.000 dolardır. Ayrıca bayiliğin kurulması için yaklaşık olarak 600 bin dolarlık yatırım sermayesine ihtiyacınız vardır.

Written by Girişimci Biri

Yerinde durma ;Hedef büyük..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mutlu

Mutlu Musunuz, İstediğiniz Yerde Misiniz?

Bu Meslekler Para Kazandıracak